ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید

خدمات کاشت مو و ابرو

توسط تیم متخصص سپنتا

بهترین کلینیک تهران

ضمانت نامه

ضمانت نامه کتبی کاشت با مجوز رسمی کلینیک

بهترین کلینیک تهران

اتاق عمل vip

اتاق عمل هایی با استاندارد بیمارستان

بهترین کلینیک تهران

کاشت مو

کاشت مو توسط تیم متخصص با جدید ترین متدهای روز دنیا

کاشت

fut

 FUT در سراسر دنیا به‌عنوان یک تکنیک کاشت مو به روش طبیعی تلقی می‌شود که طرف داران زیادی نیز دارد. در این روش نوار باریکی (به طول 20 الی 25 سانتی‌متر و ضخامت 1 الی 2 سانتی‌متر) از فولیکول‌های موهای پشت سر برداشته می‌شود و عمل کاشت تحت نظارت و عملکرد پزشک متخصص، تکنسین‌ها و سایر تیم پیوند انجام می‌شود. در این روش گرافت های استخراج شده به ناحیه مورد نظر انتقال خواهند یافت.

fit

در کاشت مو به روش FIT که یکی از بهترین روش های کاشت مو طبیعی هم می باشد، از یک پانچ گرد کوچک برای استخراج واحدهای فولیکولی مو از یک ناحیه با رشد موهای متراکم به یک منطقه بدون مو استفاده می شود. هر واحد که گرافت مو نام دارد شامل یک تا چهار مو است. اگر چه مخفف “FIT” به طور رایج برای استخراج واحد فولیکولی شناخته شده است، دستورالعمل های صادر شده در مارس 2018 از انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) توصیه کرد که این روش به نام “برش واحد فولیکولی ” تغییر نام داده شود.

bht

کاشت مو به روش BHT یکی از به روزترین روش‌های کاشت مو می‌باشد که در چند سال اخیر طرفداران زیادی یافته است. BHT مخفف body hair trans است؛ در این روش عمل کاشت، با توجه به بانک موی شخص بیمار انجام می‌شود. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت در این روش، پیاز مو از سر یا سایر بخش‌های بدن برداشته می‌شود و عمل کاشت مو صورت می‌پذیرد. اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و سایر نقاط پرموی بدن بهترین کاندیداها برای برداشت مو از سطح بدن، به شمار می‌روند

نظرات

من ۳ ماه پیش از طریق تراکت با سپنتا آشنا شدم الان ۳ ماه از کاشت میگذره و خیلی راضی هستم

فرشاد صادقی

ممنون از کلینیک سپنتا برای پیگیری های بعد از عمل واقعا قابل تحسین بود

سامان ساجدی

نمونه کار های کاشت

بهترین کلینیک کاشت مو
کاشت مو
کاشت
کاشت
Close Menu